lights
18 بهمن 1401 - 17:27

شرکت حمل و نقل ریلی غرب استان تهران عملیاتی خواهد شد

معاون امنیتی استاندار تهران گفت: شرکت حمل و نقل ریلی غرب استان تهران به منظور تسهیل در اجرای پروژه مترو غرب استان تهران با ۱۵ میلیارد تومان اعتبار به زودی عملیاتی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهریار، محسن نایبی ظهر امروز به همراه مسئولین شهرستان شهریار با حضور در یادمان شهدای شهرک وائین ضمن تجدید میثاق با مقام شامخ شهدا در ششمین روز از ایام الله دهه فجر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 10 پروژه عمرانی، خدماتی، رفاهی، بهداشتی و ورزشی با 244 میلیارد تومان اعتبار در شهرها و روستاهای مختلف شهرستان شهریار به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به افتتاح مدرسه 15 کلاسه در فاز سوم شهر اندیشه افزود: این مدرسه در زمینی به مساحت 2500 مترمربع توسط تعاونی مسکن ناجا با اعتبار بالغ‌بر 24 میلیارد تومان ساخته شده است و 6 مدرسه و یک مهد کودک دیگر نیز تعهد بنیاد تعاون ناجا است که باید ساخته شود.

معاون امنیتی استاندار تهران در بازدید از کلانتری جعفریه بر ایجاد زیرساخت‌های امنیتی و انتظامی در شهرستان‌های استان تأکید کرد و گفت: مرکز جامع سلامت روستایی کردامیر و یوسف آباد در دو طبقه با اعتباری بالغ‌بر 8 میلیارد تومان ساخته و به بهره‌برداری رسید.

نایبی به افتتاح فرهنگسرای اصیل آباد با 1 میلیارد و 700 میلیون تومان اشاره کرد و ابراز داشت: پارک بزرگ 22 بهمن شاهد شهر با 63 میلیارد تومان اعتبار در 2 هکتار به بهره‌برداری رسید که 48 میلیارد تومان آن جهت تملک زمین اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه دوران سختی گذرانده شده تا کشور به آرامش و امنیت برسد تصریح کرد: نسل‌های چهارم و پنجم جمهوری اسلامی روزگاران سخت انقلاب را درس بزرگی برای پیشرفت و ترقی بدانند.

معاون امنیتی استاندار تهران با تأکید بر اجرای جهاد تبیین در حوزه‌های مختلف ابراز داشت: رهبر انقلاب بارها به جهاد تبیین تأکید داشته است و حکم جهاد داده است و همه مسئولین و مردم در برابر آن وظایفی دارند.

نایبی به تبیین اتفاقات شکل‌گیری انقلاب اسلامی و رشادت‌های شهدای گران‌قدر تأکید کرد و گفت: برخی سوء مدیریت‌ها در داخل کشور و نقشه‌های پلید دشمنان اوضاع اقتصادی کشور را تحت‌الشعاع قرار داد که قطعاً و یقیناً کشور از این برهه عبور و مردم طعم واقعی آرامش و رفاه را خواهند چشید.

وی با تأکید بر خدمات متنوع در حوزه‌های مختلف به مردم تصریح کرد: شرکت حمل و نقل ریلی غرب استان تهران به منظور تسهیل در اجرای پروژه مترو غرب استان تهران با 15 میلیارد تومان اعتبار به زودی عملیاتی خواهد شد.

معاون امنیتی استاندار تهران به افتتاح سالن ورزشی سقف کوتاه در صباشهر اشاره کرد و گفت: این سالن ورزشی برای بهره‌مندی ورزشکاران رشته‌های رزمی در زمینی به مساحت 2 هزار مترمربع و با اعتبار 4 میلیارد و 800 میلیون تومان ساخته شده است تا بخشی از سرانه‌های ورزشی شهرستان شهریار را ارتقا دهد.

نایبی در پایان به افتتاح مجموعه ورزشی امیران اشاره و خاطرنشان کرد: گلخانه صیفی‌جات در زمینی به مساحت 13 هزار مترمربع با سرمایه 9 میلیارد تومانی بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

در پایان افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی، معاون امنیتی استاندار تهران به همراه مسئولین شهرستان شهریار از جانبازان دوران دفاع مقدس در بیمارستان میلاد شهریار دیدار کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1025466