lights
18 بهمن 1401 - 19:56

فجر44| تحقق وعده محرومیت زدایی سپاه خرامه/ پایان کم آبی در روستاها

مراحل پایانی پروژه عملیات تجهیز، برق رسانی و نصب منصوبات واتصال به شبکه و اجرای خط انتقال آب چاه اسلام آباد توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خرامه در حال انجام است و به زودی در مدار قرار می گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه خرامه در گفتگو با خبرنگار فارس ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: مراحل پایانی پروژه عملیات تجهیز، برق رسانی و نصب منصوبات و اتصال به شبکه و اجرای خط انتقال آب چاه اسلام آباد توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خرامه در حال انجام است و به زودی در مدار قرار می گیرد.

محسن رزمخواه با اشاره به بازدید خود از عملیات اجرایی پروژه جهاد آبرسانی در شهرستان خرامه خاطرنشان کرد: قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خرامه جهت حل بحران آب در شهرستان چندین برنامه عملیاتی در دست اقدام دارد.

فرمانده سپاه خرامه، تجهیز و افتتاح چاه اسلام آباد، افتتاح چاه ولی آباد، تعمیر و تجهیز چاه آب گرازی،  نصب آب شیرین کن و نصب مخزن هوایی در روستاهای بخش کربال را دیگر برنامه های این قرارگاه جهت حل بحران آب آشامیدنی در شهرستان خرامه عنوان کرد و افزود: این پروژه ها با همکاری قرارگاه مرکزی امام حسن مجتبی(ع) و توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خرامه در حال انجام است.

رزمخواه یادآور شد: شهرستان خرامه یکی از شهرستان های محروم استان فارس است که برخلاف داشتن حق آبه کشاورزی از رودخانه کُر چندین سال است که با بحران آب شرب مواجه شده که در چندین سال اخیر با جیره بندی مصرف آب مدیریت می شد.

وی در خاتمه ضمن قدردانی از مجموعه فرمانداری، آبفا، برق و دیگر ادارات که با قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خرامه برای اجرای این پروژه همکاری داشتند، خواستار همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی برای زدودن محرومیت از چهره این شهرستان شد و ابراز امیدواری کرد؛ پروژه چاه اسلام آباد تا چند روز آینده افتتاح  می شود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1025975